یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷
7 راه نگهداری پول در جیب شما

 گروهی از ما صبح تا شب دنبال این هستیم که کدام بانک سود بیشتر می‌دهد تا با جابجا کردن سپرده‌هایمان سود بیشتری بگیریم. اما راهکارهای ساده‌ای هم هست که باعث می‌شود سبک زندگی ما به نحوی تغییر کند که پول از جیبمان فراری نشود. این کارها ساده اما مؤثر هستند و جلوی خرج‌های اضافی را می‌گیرند.

10 فرمان طلایی مالی

وقتی با بسیاری از مدیران و حسابداران در یک مجموعه که به نوعی با من در تعاملند صحبت می کنم هرکدام از این دوستان از موضوعی گله دارند و در رنج اند و وقتی ما موضوع را بررسی می کنم می بینم که هم مدیران و هم حسابداران در خصوص یک بحث واحد اعتراض می کنند اما از دو زاویه متفاوت به آن می نگرند!

 توضیحی مختصر و مفید درباره مالیات و تصورات نادرست افراد از آن تحت پرسش و پاسخی دوستانه...

مهارت های نرم چیست؟

در این مجال قصد دارم به هفت نکته کاملا" کاربردی برای مدیران و حسابداران تمام وقت یا پاره وقت که مشغول به اجرا خدمات مالی در یک یا چند مجموعه هستند بپردازم که ثمره تقریبا" بیست سال خدمات مالی برای انواع و اقسام شرکتهای مختلف است.

مهارت های نرم چیست؟

 به نظر شما  اگر صاحب  کسب و کاری  یا مدیری از  معانی  ترکیباتی چون سود ناخالص ، نقطه سربه سر ، نقطه سفارش ، حاشیه سود یا هرکدام از نسبت های مالی اعماز نسبت سودآوری، نسبت اهرمی یا نسبت نقدینگی و . . . یا بسیاری از پارامترهای عملیاتی کسب و کار خویش شناخت و تعریف درستی نداشته باشد چه رفتارهایی از خود بروز میدهد ؟

مهارت های نرم چیست؟

 امروز قصد داریم باتکنیکی ساده به گوشه ای پررنگ از دانش مالی یعنی حسابداری مدیریت و اهمیتش برای مدیران نظرکنیم .

و اما تکنیک امروز : اطلاعات را همانند کالا و خدمات در نظر بگیرید

این جمله یعنی چی ؟

درباره ما

کسب و کار ما مشخص است . آموزش  و مشاوره مهارت های نرم مدیریت ، مهارت های کسب و کار و مهارت های هوش مالی تخصص ماست.

محصولات ما به صورت تالیف و ترجمه انواع کتاب ، خدمات مشاوره حضوری ،آموزش های آنلاین ، محصولات صوتی و تصویری ،کارگاه ها و سمینار ها ،عرضه می شود.

 

تماس با ما

آدرس : سعادت آباد - بلوار پاکنژاد - خیابان شهید صبحی - پلاک 2 - واحد 1

تلفن : 22149617-021

فکس : 22149540-021

پیامک : 30008810149617

ایمیل : Info{at}modirsazan.com

مدیرسازان در شبکه های اجتماعی